ENGLISH

POLSKI

Nasza historia...

...tworzy się krok po kroku.

© COPYRIGHT 2020 - Absolute Horizon

październik 2018 


Zaczyna się nauka na studiach. Kacper i Kuba, jeszcze nie znając się, wybrali ten sam kierunek i uczelnię - informatyka na Uniwersytecie w Białymstoku. Szybko zrozumieli, że mają bardzo podobne zainteresowania i zadziwiająco dużą potrzebę tworzenia...

sierpień 2019 


"Beekeeper" jest już grywalnym produktem, choć wymaga jeszcze kilku szlifów. Zapada decyzja o wprowadzeniu go na jedną z najpopularniejszych platform dystrybucyjnych - Steam. Równocześnie do pewnego Urzędu Miejskiego wpływa wniosek o założenie nowej firmy - Absolute Horizon. Jest to prawny początek działalności Kacpra i Kuby.

wrzesień 2020 


Wkładamy masę pracy w ulepszanie naszej pierwszej gry. "Beekeeper" zebrał już kilka pozytywnych recenzji, jednak jest to dopiero faza Wczesnego Dostępu, podczas której wciąż pracujemy nad grą. W międzyczasie udaje nam się dostać do rankingu czternastu najlepszych studentów na naszym wydziale, a Uniwersytet zapewnia nam staż w Parku Technologicznym, gdzie zbieramy doświadczenie w firmie Moose sp. z o. o.

 listopad 2018 


Zapadła decyzja. Spróbujmy stworzyć wspólnie grę komputerową! Tak narodziła się idea powstania "Beekeepera" - pierwszej gry Absolute Horizon, skupiającej się na prowadzeniu i zarządzaniu własną pasieką.

 październik 2019 


Uniwersytet zainteresował się naszą działalnością! Z pomocą rzecznika prasowego udało nam się udzielić kilku wywiadów o grze, między innymi dla telewizji, radia i gazet. Zostaliśmy nawet "Twarzami Uniwersytetu"! Niedługo później otrzymaliśmy stypendium, które postanowiliśmy zainwestować w naszą firmę.

Absolute Horizon jest firmą stworzoną z pasji, skupiającą się na tworzeniu oprogramowania rozrywkowego oraz edukacyjnego. Została założona w 2019 roku przez Kacpra Stasiełuka oraz Jakuba Sperskiego.

“Absolute Horizon to sposób na wyrażenie siebie, jednocześnie dając radość płynącą z rozgrywki innemu człowiekowi. Radość i motywacja to potężna siła napędowa.„


Kacper Stasiełuk

“Absolute Horizon to coś więcej niż tylko firma. To rodzina, bez której osiągnięcie sukcesu nie byłoby możliwe. Realizujemy swoje marzenia, lecimy po swoje.„


Jakub Sperski

POWRÓT