O NAS

BEEKEEPER to gra gatunku niezależnej strategii ekonomicznej, w której przyjdzie ci wcielić się w postać debiutującego pszczelarza, stawiającego swoje pierwsze kroki w miodowym biznesie. Przyjdzie nam objąć stery naszej własnej firmy i poprowadzić ją ku szczytom rankingów na łamach lokalnej gazety. Zaplanuj i zrealizuj swoją wizję własnej pasieki i doprowadź ją do szczytów popularności. Zagospodaruj tereny pod zabudowę uli oraz innych elementów otoczenia i zadbaj o to, by twoim pszczołom niczego nie brakowało. Wykorzystaj zarobione fundusze by inwestować w nowe tereny pod budowę uli, a także oferować miód coraz wyższej jakości. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZYSZŁE PROJEKTY

 

W przyszłości planujemy tworzyć i wydawać coraz lepsze jakościowo produkty, spełniając coraz większe wymagania odbiorców. To miejsce zostanie kiedyś zapełnione, z dumą prezentując nasze kolejne projekty.

KONTAKT

Twój e-mail:
Temat
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza. Wpisz swój adres e-mail, temat rozmowy oraz treść wiadomości. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe. :)

 

Absolute Horizon to studio tworzące i wydające gry komputerowe, które zostało założone w 2019 roku. Mamy niepohamowaną chęć tworzenia i dzielenia się z innymi naszą pasją, która - mamy nadzieję - kiedyś stanie się czymś więcej. Kreatywność i wspólna pasja to cechy, które potrafią zagwarantować drogę do sukcesu. My wspólnymi siłami chcemy go osiągnąć i dać graczom to, czego oczekują od twórców gier w dzisiejszych czasach. 

 

Jesteśmy przeciwni rozdrabnianiu gier na mało znaczącą wersję podstawową i kilkanaście różnych płatnych dodatków, które razem będą w stanie imitować to, co było obiecywane w trailerach i zapowiedziach. Nasza polityka opiera się na pełnym produkcie, który nie wymaga od gracza dopłacania za dodatkową zawartość, często niezbędną w celu ułatwienia rozgrywki.
 

PL